Toplam 3 sonutan 1 ile 3 arasndakiler gsteriliyor.

Konu: Akgn mhendislik madencilik proje ve taahht hizmetleri

Standart Akgn mhendislik madencilik proje ve taahht hizmetleri

Her trl maden ruhsat ilemleri,maden iletme rpojeleri,maden sahalar etdleri,maden sahalar yatrm,iletme projeleri,sondaj arge almalar,numune alma ilemleri,lm haritalama ilemleri,rezerv hesaplamalar,saha iletme danmanlklar,iletme maliyet hesaplar,ed,gsm,mera izin ilemleri mevcut ekip ve tecrbelerimizle,zenle titizlikle yaplmaktadr.yatrm yapacak firmalara,bakir bir sahann iletme aamasna kadar ki tm projelendirilmeleri tarafmzca yaplarak,bu tr firmalara yapacaklar madencilik konusunda byk bir rahatlk salamaktadr.

rtibat :
    Eyp AKGN
    Maden Mhendisi
    0 532 375 65 91
    Konu AKGN MHENDSLK tarafndan (09-09-2014 Saat 14:07 ) deitirilmitir.

Nilgun Batukan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    May 2009
    Bulunduu yer
    ISTANBUL

Standart Fiyat ricas

Merhaba,maden rezer tesbiti iin fiyat rica ediyorum

bana yatrmc gerekli acaba bulma ansnz varmdr? mangan krom kmr sahama yatrmc aryorum ve ayrca yeni alacak olan ocaktan retilicek kuvars kumuna mteri aryorum..

Benzer Konular

1. Diamond Madencilik Mhendislik ve Danmanlk Hizmetleri
    Konuyu Aan: ihsanbjk, Forum: Danmanlk Destek Aratrma Mhendislik Firmalar - Consultancy, Engineering, Research.
    Cevaplar: 0
    Son Mesaj : 08-04-2014, 02:26
  2. Dora Proje Madencilik
    Konuyu Aan: lidya, Forum: Danmanlk Destek Aratrma Mhendislik Firmalar - Consultancy, Engineering, Research.
    Son Mesaj : 14-08-2010, 16:19
  3. Enfa Mhendislik Madencilik Danmanlk Hizmetleri - KTAHYA
    Konuyu Aan: enfa, Forum: Danmanlk Destek Aratrma Mhendislik Firmalar - Consultancy, Engineering, Research.
    Son Mesaj : 14-09-2009, 14:49
  4. Safir Madencilik Mhendislik Ve Mavirlik Hizmetleri
    Konuyu Aan: ardakirac, Forum: Danmanlk Destek Aratrma Mhendislik Firmalar - Consultancy, Engineering, Research.
    Son Mesaj : 07-03-2008, 16:51
  5. Fener Madencilik Mhendislik & Mavirlik ve Gvenlii Hizmetleri - ADANA
    Konuyu Aan: irfansayar, Forum: Danmanlk Destek Aratrma Mhendislik Firmalar - Consultancy, Engineering, Research.
    Son Mesaj : 07-02-2008, 10:43

Bu Konuyu Paylan !