Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Micromine ve Vulcan

lightbulb Micromine ve Vulcan

arkadaslar bu ıkı program hakkında bılgı almak ısıtoyrum bırde suprac hakkında bu programların kullanıs sıklıgı nedır yaygınmıdr bunları bılmek bıze ne kadar avantaj saglar lutfen! yardımcı olun sımdıden tesekkurler .
    ayrıca ıstanbulda bu programları ogrenebılecegım bı kurs var mı SAYGILAR

Bu programlara yönelik kurslar bildiğim kadarıyla yoktur. Bı programları satın aldığınızda verilen eğitim söz konusudur. Öğrenmek isterseniz bilen birinden eğitim alacaksınız. Şimdilik başka bir yol da gözükmüyor. Bazı üniversitelerde ders olarak verilmektedir.
    Sinan DİNLER
    Mad. Müh.
    sinan.dinler@gmail.com

sefım pekı bunun pıyasada kullanım sıklıgı nedır bılmek ne kazandırır bıze bı kaç ılanda gormustum mıcromıne bılen eleman aranıyo dıye ve hıç bı bılgım yok madencılıgn hangı sektorune yonelmelıyım detaylı bılgı verırsenız sevınırım tesekkurler sımdıden

Ciddi, büyük madencilik firmaları rezerv değerlendirme ve üretim projelendirme de bu programları kullanmaktadırlar. Bilirsen kariyerine çok büyük bi katkı yapmış olursun. Madenciliğin hangi yönünde çalışmak istediğini kendin belirleyeceksin. Ama kömür, krom ve mangan işine bulaşmamanı tavsiye ederim. Çünkü bunların üreticisi olan birçok firma, sizi oldukça sıkıntılı duruma düşürebilirler.
    Sinan DİNLER
    Mad. Müh.
    sinan.dinler@gmail.com

ne gıbı sefım sız neyı onerırsınız sız hangı konumundasınız bu ısın daha açık yazarmısınız tecrubenızden faydalanmak ıstıyorum saydıgınız maden ıslerını neden tavsıye etmıyım bıde bu programları ogrenebılecegım bı yer var mı ıstanbuldan tesekkurler

hangı maden fırmaları mesela bıde ıs ılanlarını okuyorum resmen somurmek ıçın eleman arıyolar mıgemde uzman ıkı dıl bılen bes yıl tecrube src belgesı bı ınsan bu kadar seye nasıl yetısecek anlamıyorum