ZONGULDAK'n Kilimli lesi Gelik Beldesi'nde zel maden irketine ait kmr ocanda mahsur kalan 2 iiden 32 yandaki Volkan Krolu'nun ve 34 yandaki Tayfun Keskin'in cesedine 31 saat sonra ulald.

Ayii Mahallesi Esenlik mevkisinde Trkiye Takmr Kurumu'ndan kiralad sahada retim yapan zel irkete ait kmr ocanda 30 Mays gn saat 20.30'da meydana gelen gkte iiler 34 yandaki Tayfun Keskin ve 32 yandaki Volkan Krolu mahsur kald. Ardndan TTK tahlisiye ve mesai arkadalar tarafndan kurtarma almas balatld.

ilerden evli ve 3 ocuk babas Volkan Krolu'nun cesedi saat 04.30'da kurtarma ekibi tarafndan gkle oluan kmr ynn iinden kartld. Krolu'nun cesedi, ambulansla Zonguldak Atatrk Devlet Hastanesi morguna kaldrld. Krolu'nun yaknlar bu srada gzya dkt. Anne Nazife Krolu, "Bana olumu gstersin. Savc gelecekmi. Savc olumu geri verecekse ben beklerim. 2 gndr olumu grmedim. Ne olur bana gsterin." diyerek alad.

2'NC 'YE DE ULAILDI

Kmr ocandaki gkte mahsur kalan 2'nci ii 34 yandaki Tayfun Keskin'in cesedine 34 saat sonra ulald. Keskin'in cesedi, Zonguldak Atatrk Devlet Hastanesi morguna kaldrld. Hastane nne gelen maden iinin yaknlar gzya dkt.

http://www.pusulagazetesi.com.tr/aci...-haberler.html